SINDIKAT TELEKOMA "SRBIJA"
e-mail sintel@eunet.yu
Broj: 1142/6
Datum: 01. novembar 2002. B E O G R A D

іtrajkacki odbor Sindikata Telekoma "Srbija", na sednici odrъanoj 01. novembra 2002. godine, doneo je

O D L U K U
O PREKIDU іTRAJKA

іtrajk koji je zapoceo 21. oktobra, prekida se 01. novembra 2002. godine. U 19. casova.

OBRAZLOјENJE

іtrajk se prekida zato џto je potpisan sporazum izmedu Ministarstva finansija i ekonomije Republike Srbije i Sindikata Telekoma "Srbija". Tackom 3. Sporazuma, utvrdena je obaveza іtrajkackog odbora da po realizaciji tacke 1. i 2. navedenog Sporazuma, obustavi sve aktivnosti vezane za sprovodenje џtrajka u Preduzecu "Telekom Srbija" a.d.
        S obzirom da je Ministarstvo finansija i ekonomije ispunilo svoju obavezu utvrdenu tackom 1. i 2. ovog Sporazuma, іtrakacki odbor je doneo odluku, kao u dispozitivu.

Dostavljeno:
1. Preduzece "Telekom Srbija" a.d. - generalnom direktoru
2.JP PTT saobracaja "Srbija" - generalnom direktoru
3. Ministarstvo saobracaja i telekomunikacija

Predsednik іtrajkackog odbora Sindikata Telekoma "Srbija"
Zoran Mrvaljevic