SINDIKAT TELEKOMA
"SRBIJA"
 SINDIKAT "TELEKOM SRBIJA" a.d.
 "NEZAVISNOST"
 SINDIKAT
  "TELEKOM"

U Beogradu 12.11.2002. godine

OBAVEŠTENJE

Poštovane kolege,

Zahvaljujemo se svima koji su se odazvali i pomogli akciju prikupljanja sredstava za pomoc cerki našeg kolege Dejana Đordevica. U akciji je ucestvovalo 7 187 zaposlenih, a prikupljeno je 2.099.114,00 dinara.

Posle obavljenog pregleda, lekari su zakljucili da u ovom uzrastu male Sofije operacija ima preveliki rizik i zbog toga je lekarska intervencija odložena. Sindikati u "Telekom Srbija" su saglasni da prikupljeni novac bude korišcen za njeno osposobljavanje, školovanje i za eventualnu operaciju.S tim u vezi bice formiran Nadzorni odbor sastavljen od predstavnika sva tri sindikata, koji ce odobravati namensko trošenje sredstava.

Zaposleni koji smatraju da prikupljeni novac ne treba da bude tako utrošen, mogu se obratiti sindikalnim predstavnicima i novac ce im biti vracen.

SINDIKATA TELEKOMA "SRBIJA"
Zoran Mrvaljevic
SINDIKATA "TELEKOM"
Živan Mandic
PREDSEDNIK
SINDIKATA "TELEKOM SRBIJA" a.d.
"NEZAVISNOST"
Dragoljub Ratarac