UNIJA SINDIKATA SINDIKAT TELEKOMA "SRBIJA"
SEKRETARIJAT  Beograd, Kosovska 10/III
tel. 32-31-447, 32-10-348, faks 32-30-564
www.sindikat-telekoma.co.yu e-mail: sintel@eunet.yu
Broj:24/1  Datum: 13. januar 2003. B E O G R A D

O B A V E S T E NJ E

Povodom raznih inicijativa za formiranje takozvanog jedinstvenog sindikata u "Telekom Srbija" a.d., Sindikat Telekoma "Srbija" istice da Sindikat Telekoma "Srbija" nema vremena niti zeli da se sada, kada svu energiju i snagu treba usmeriti na resavanje vitalnih problema koji su pred nasim preduzecem, bavi formiranjem nekog jedinstvenog sindikata.
        U trenutku kada moramo da se borimo za to da zaposleni dobiju akcije koje im pripadaju i da restruktuiranje Preduzeca bude izvrseno uz nase ucesce, smatramo da je potpuno nepromisljeno i neodgovorno baviti se takozvanim jedinstvenim sindikatom i trositi vreme i energiju, cak i na razgovore o toj inicijativi.
        Svima koji se zalazu za stvaranje takozvanog jedinstvenog sindikata porucujemo da su vrata Sindikata Telekoma "Srbija" otvorena za sve koji zele da se bore za interese i prava zaposlenih i da pomognu u resavanju vitalnih pitanja u nasoj kompaniji.

INFORMATIVNA SLUZBA
SINDIKATA TELEKOMA "SRBIJA"