UNIJA SINDIKATA SINDIKAT TELEKOMA " SRBIJA"
SEKRETARIJAT BEOGRAD, KOSOVSKA 10/III
tel. 3231-447, 32-10-348, faks 32-30-564
http:// www.sindikat-telekoma.co.yu e-mail: sintel@eunet.yu
Broj: 143/1  Datum: 07.02.2003. godine  BEOGRAD

Informacije o radu Komisije zaštite na radu Sindikata Telekoma "Srbije"

* Posle višemesecnih razgovora sa predstavnicima direkcije za logistiku i direkcije za personal i organizaciju raspisan je tender za zimsku odecu i obucu.Tender je raspisan 31.01.2003 u listu Politika.
        * Komisija zaštite na radu Sindikata Telekoma "Srbija" je dostavila primedbe i predloge na trecu verziju pravilnika o zaštiti na radu koji bi trebao da se usvoji kako su rekli u direkciji za personal sredinom februara.
        * Generalni direktor je potpisao aneks ugovore za isporuku zaštitne opreme a koja bi trebalo da se isporuci Teritorijalnim Direkcijama za Logistiku najkasnije do 15.02.2003 i ujedno bih zamolio sve da se jave ukoliko se rok neispoštuje.
        * Tender za nabavku vozila je gotov i pocetkom marta meseca treba da krene isporuka , tako da ce se iz putnickog programa voziti Opel Corsa 1 i 1,2 , Opel Astra a od teretnog tj. Mislim na kamioncice tipa Iveco Zastava vozice se Fiat Ducati,Peugeot i Citroen.Za ovu godine je ugovoreno oko 120 putnickih i 60 teretnih vozila.
        * U toku su razgovori oko nabavke specijalnih vozila tj. Kamiona sa korpom. Za sad je odobrena nabavka pet vozila.
        * Generalnom direktoru je od strane komisije zaštite na radu Sindikata Telekoma "Srbija" upucen dopis sa predlogom o formiranju komisije za utvrdivanje prava na beneficirani radni staž.
        Sve što vas interesuje a nemate koga da pitate slobodno se obratite možda vam mi možemo pomoci.

Telefoni za kontakt 064/1309936 , 023/510 806 ili na ivanko@telekom.yu

Sindikat Telekoma "Srbija"