UNIJA SINDIKATA SINDIKAT TELEKOMA " SRBIJA"
SEKRETARIJAT BEOGRAD, KOSOVSKA 10/III
tel. 3231-447, 32-10-348, faks 32-30-564
http:// www.sindikat-telekoma.co.yu e-mail: sintel@eunet.yu
Broj:135/1  Datum: 7. februar 2003. B E O G R A D

O B A V E S T E NJ E

Na sastanku Komisije Sindikata Telekoma "Srbija" za pracenje i primenu Kolektivnog ugovora sa komisijom Preduzeca dogovoreno je da se svi zaposleni kod kojih se u ugovorima o radu pojavi greska (koja se odnosi na opis posla, vrstu poslova) obrate neposrednom rukovodiocu i preko njega dostavi primedbu nadleznoj Direkciji za personal.
        Zajednicka komisija za pracenje i primenu Kolektivnog ugovora radice na izradi propratnih akata (pravilnici), procedure (pokretanje automatizma u napredovanju i kriterijum za definisanje strucnjaka prvog, drugog i treceg nivoa) i uputstva (smenski rad, pasivna dezurstva, sluzbena putovanja u zemlji i td.).
        Zaposleni ce biti obavestavani o daljem radu Komisije za pracenje i primenu Kolektivnog ugovora.

INFORMATIVNA SLUZBA
SINDIKATA TELEKOMA "SRBIJA"