UNIJA SINDIKATA SINDIKAT TELEKOMA " SRBIJA"
SEKRETARIJAT BEOGRAD, KOSOVSKA 10/III
tel. 3231-447, 32-10-348, faks 32-30-564
http:// www.sindikat-telekoma.co.yu e-mail: sintel@eunet.yu
Broj: 262/2 Datum: 28.02.2003. godine  BEOGRAD

P R E D S E D N I C I M A
S I N D I K A L N I H   O R G A N I Z A C I J A

Na osnovu dopisa upuenog od direktora Direkcije za personal i organizaciju gospodina Alberta Luchettija od 02, februara 2003. godine, dobili smo obaveštenje da su nadležni ministri Ministarstva finansija i ekonomije i Ministarstva saobraćaja i telekomunikacija saglasni sa predlogom Protokola, izuzev dela tačke 5. "pod uslovm da inflacija bude u okvirima projektovanim od strane Vlade Republike Srbije" iz razloga što kretanje inflacije nije predlog dogovora sa sindikatima.
        U odgovoru Ministarstva takođe se napominje da se do 15.05.2003. godine, kada su predviđeni novi pregovori, ne očekuje rast inflacije veći od projektovanog.
        Generalni direktorom gospodin Drasko Petrović pismenim putem obavešten je od strane oba ministarstva da prihvataju tekst Protokola bez navedene rečenice u tački 5. Protokola.

Molimo vas da u što kraćem roku a najdalje do utorka 04, februara 2003. godine do 10:00 časova, dostavite pismene odluke vaše SO o prihvatanju i potpisivanju Protokola kao i odluke o prestanku ili odlaganju odpočinjanja najavljenog štrajka u slučaju da se Protokol potpiše.

Zamenik predsednika IO
Sindikata Telekoma "Srbija"