SINDIKAT "TELEKOMA SRBIJA" SINDIKAT "TELEKOM SRBIJA" a.d. "NEZAVISNOST" SINDIKAT "TELEKOM"

U Beogradu 23.04.2003. godine

HITNO!

Vlada republike Srbije
Ministarstvo finansija i ekonomije
ministar Bozidar Šelic

Postovani gospodine Šelicu,

Ubedeni smo da ste upoznati sa "problemom" isplata zarada iz dobiti koje treba da dobiju zaposleni u Preduzecu za telekomunikacije "Telekom Srbija" a.d.. Takode, pretpostavljamo da ste obavesteni o postignutom dogovoru gospodina Hibera i gospodina Petrovica sa sindikatima od 04.04.2003. godine. Ako jeste, u sta ne sumnjamo, jos jednom Vas podsecamo da su isplate iz dobiti u definisanom iznosu dogovorene sa rokom od 22.04. ove godine, kao krajnjim za njegovu konacnu realizaciju.
        Posto smo danas, dan posle roka koji je obecan, naisli na aroganciju nezainteresovanost i neprofesionalni odnos ljudi iz Vaseg Kabineta, cime se neko ocigledno poigrava sa strpljenjem 12 500 zaposlenih, a ne zeleci da otezavamo nastalu situaciju, od Vas trazimo samo jedno:
    - da nas, predstavnike sindikata "Telekoma Srbija", primite na razgovor do kraja danasnjeg dana.

Vama, postovani ministre, ostavljamo da nas obavestite o mestu i terminu sastanka na telefone: 3249-049 ili 3234-085.

PREDSEDNIK
SINDIKATA TELEKOMA "SRBIJA"
ZORAN MRVALJEVIC
PREDSEDNIK
SINDIKATA "TELEKOM"
ZIVAN MANDIC
VD PREDSEDNIKA
SINDIKATA "TELEKOM SRBIJA" A.D.
"NEZAVISNOST"
DRAGAN PANIC