detaljnije o
Ugovoru o poslovnoj saradnjni između "Procredit Bank a.d." i Sindikata Telekoma "Srbija"

Predmet ovog ugovora je stupanje banke i sindikata u međusobna prava i obaveze. U vezi sa odobravanjem nenamenskih (potrošačkih) i namenskih (za kupovinu automobila) kredita članovima STS-a. Ukoliko član STS-a ne prima platu preko navedene banke, kao sredstvo obezbeđenja kredita obavezna su dva žiranta, od kojih samo jedan može biti zaposlen u Telekomu.

Nakon kompletiranja i overe potrebne dokumentacije član STS-a dostavlja banci.

Uslovi pod kojima banka odobrava potrošačke ( nenamenske ) kredite su sledeći.

Banka odobrava i kredite za kupovinu automobila pod uslovima koji su definisani pojedinačnim ugovorima zaključenim između Banke i Auto-kuća.