13.02.2006.

Prezentacija DUNAV-TBI

Pre početka sednice Skupštine Sindikata Telekoma ,,Srbija’’ izvršena je prezentacija o mogućnostima i prednostima dobrovoljnog penzijskog osiguranja kompanije ,,Dunav- TBI ’’.
        Predstavnici Penzionog fonda su delegatima detaljno prezentovali penzione programe i mogućnosti koje oni pružaju.
        Iscrpno su odgovarali na sva postavljena pitanja, pojačani direktorima skoro svih filijala, u Srbiji koji su bili na usluzi ,da u kasnije direktnim razgovorima pojasne svaku nejasnoću u vezi prezentovane teme.
        O dobrovoljnom penzijskom osiguranje će tek biti reči kod nas, predstavnici sindikata će delom preuzeti edukativnu ulogu članstva po ovoj temi.
        SO Smederevo će se truditi da na ovom sajtu obezbedi prezentaciju Dobrovoljnog penzijskog osiguranja Dunav –TBI, kao jednu od tri kompanije koja ima licencu da se u našoj zemlji bavi ovim vidom dobrovoljnog penzijskog osiguranja.