26.12.2007.

Završio se beogradski "PR-Week" koji je okupio stručnjake komunikacija

U Beogradu se završavio „PR Week 2007“. Manifestacija čiji je ovogodišnji moto „ Budućnost internih komunikacija i uloga profesionalaca iz oblasti komunikacija”, protekla četiri dana protekla je u znaku predavanja mnogih vrhunskih stručnjaka iz oblas-ti odnosa korporativnog upravljanja, komunikacija - odnosa s javnošću, upravljanja ljudskim resursima i menadžmenta. Poslednjeg dana na dnevnom redu su teme “Uloga top menadžmenta u internim komunikacijama” (predavač: Danijel Koletić ), “Efikasna komunikacija” ( Katja Bizjak ) i “Važnost internih komunikacija u kriznim situacijama” ( Dragan Savić - “Attache”). Na programu je predavanje Miloša Čiriča. Na međunarodnoj konferenciji govori više od 30 top menadžera i konsultanata iz Srbije i inostranstva, a pored ekskluzivnih predavanja i radionica, učesnici ovogodišnjeg PR Week-a minulih dana imali su priliku da razgovaraju sa panelistima veoma interesantnih panela: “ Budućnost internih komunikacija i uloga profesionalaca iz oblasti komunikacija” (učestvovali menadžeri korporativnih komunikacija), “ Strateška uloga HR-a u procesu promena” (HR menadžeri), “ Upravljanje promenama” (TOP me-nadžment). Poslednjeg dana određen je i četvrti panel: “ Uloga top menadžmenta u internim komunikacijama” .Osnivač međunarodne konferencije “PR Week Belgrade” koja se održava u beogradskom centru “Sava” (Media centar) je Dragan Savić, a operativni organizator, kao i prošle godine, renomirana konsultantska kuća “Attache” iz Beograda.