25.02.2008.

Veliki okrugli sto u aprilu u organizaciji EMG sa temom
značaj telekomunikacija u razvoju biznisa,
gde i Telekom predstavlja svoje nove ponude za biznis korisnike u fiksnoj i mobilnoj mreži – više o tome

Značaj telekomunikacija u razvoju biznisa-okrugli sto 21.04.2008 u Hajatu u organizaciji EMG

Ubrzani razvoj telekomunikacija u svetu doprinosi bržem poslovanju - povećanju produktivnosti, pa time i povećanju profita u kompanijama. Srpske kompanije počinju da prepoznaju prednosti korišćenja savremenih telekomunikacionih tehnologija, ali se postavlja pitanje koliko su im one dostupne.

Agenda:

Učesnici okruglog stola imaće priliku da razmotre potrebe kompanija koje posluju na domaćem tržištu, probleme ponuđača i iskustva korisnika biznis TK usluga, kao i planove države za unapređenje ovog sektora.

Na okrugli sto biće pozvani predstavnici ministarstva telekomunikacija i informatičkog društva, Telekoma Srbije, mobilnih operatera, stranih i domaćih ponuđača naprednih telekomunikacionih tehnologija i usluga, kao i kompanije-korisnici naprednih telekomunikacionih tehnologija.

Teme o kojima će se razgovarati na okruglom stolu:

Okruglom stolu magazina Ekonomist prisustvovaće svi elektronski i štampani mediji, a opširan izveštaj sa izlaganjima svih učesnika biće objavljen u prvom sledećem broju Ekonomista.