28.02.2008.

MT:S na Mobile World kongresu u Barseloni

Priredio GORAN ANIČIĆ

Na izložbenom prostoru „Paviljon Srbija” predstavljeni su najuspešniji poduhvati Mobilne telefonije Srbije (MTS) u prethodnom periodu, među kojima je i dobijanje licence i puštanje u rad mreže m:tel, novog mobilnog operatora u Crnoj Gori.

Uz podršku mt:s, svoju ponudu naprednih usluga na kongresu su predstavila u i partnerska preduzeća – Wireless Media, Certus, LMG Mobile Business Solutions i Medicomark.

Promovišući pojedine servise na GSMA kongresu i predstavljajući tako Srbiju i njenu privredu, mt:s je istovremeno želeo da stranim tržištima ponudi i napredna rešenja koja su razvijena u saradnji sa partnerskim preduzećima.

Uz jasnu svest o potencijalu i jedinstvenosti ponuđenih servisa, mt:s je učešćem na GSMA Kongresu želeo da i drugi svetski operatori prepoznaju te prednosti, čime se stvaraju uslovi za prodor na strana tržišta.