10.04.2008.

Nove pogodnosti u KUL tarifnom paketu mt:s-a

Već najpovoljniji na tržištu,MT:S pripejd tarifni paket KUL, od 5. aprila 2008. godine, nudi i novu pogodnost – minut poziva nakon prvog minuta razgovora po ceni od samo 0,90* dinara prema svim mrežama u nacionalnom saobraćaju. Isto tako, cena prvog minuta poziva je najbolja na domaćem tržištu i iznosi 4,80 dinara.

Ova jedinstvena ponuda sadrži i specijalnu tarifu za tri Frends end Femili broja prema kojima je, posle najniže cene prvih 60 sekundi razgovora od dva dinara, cena minuta poziva još niža i iznosi 0,50 dinara. Istovremeno Vas podsećamo da pripejd tarifni profil možete promeniti veoma jednostavno, besplatnim pozivom broja 778.

Takođe, pokrećemo saradnju sa SMS Habing provajderom, što će Vam omogućiti da šaljete poruke prema gotovo svim mrežama inostranih mobilnih operatora, odnosno prema još većem broju destinacija. Cena međunarodnog SMS-a je od 5. aprila 2008. godine istovetna za pripejd i postpejd korisnike svih tarifnih profila i iznosi deset dinara.

Izvor: PC magazin