17.04.2008.

Telekom Srbija već kasni sa prodajom paketa usluga

Telekom Srbija već kasni sa prodajom paketa usluga u fiksnoj što bi stvorio dodatni prihod, sobzirom da će konkurencija odmah iskoristiti.Širok spektar usluga omogućava korisnicima da od jednog operatera koriste ful paket koji će objediniti usluge fiksne, interneta i mobilne.Navešćemo neke od primera iz okruženja gde je takva ponuda nacionalnog operatera već normalna.

Paket „porodični“ nudi veliki broj minuta besplatnih razgovora u nacionalnom, izbor 5 freind međunarodnih fiksnih brojeva po ceni nacionalnog poziva, surfovanje uz neprekidnu vezu na internetu brzine 2 Mbs/256kbs i 1 GB prometa uključenog u paket, VLAN- omogućava povezivanje do 10 računara u kućnu mrežu(računari moraju imati bežičnu karticu), odredite sami limit mesečnih troškova i dobiće te SMS o dostizanju odobrenog iznosa, izrada porodičnih web stranica.

Takođe interesantan je i paket sa ponudom kablovske televizije sa 70 televizijskih kanala i 20 radio kanala i besplatni razgovori u okviru svoje mreže, veliki popusti za pozive u svojoj mobilnoj mreži i internet od 1024/256 kbit/s.

Još u okruženju se nude paketi sa velikim popustima kada traju akcije operatera kao na pr: ukoliko korisnik nije koristio ADSL servis (odmor ili slično ) plaća samo polovinu pretplate , studenti državnog Univerziteta i redovni učenici sa ocenom 5 imaju pravo na 15% popusta na cenu pretplate za sve pakete.