05.01.2009.

Novi OPEN ADSL Click paketi Telekoma

Telekom Srbija od 1. januara 2009. godine uvodi još tri nova OPEN ADSL CLICK internet paketa sa znatno većim brzinama prenosa podataka u oba smera (downlink i uplink):

Istovremeno, postojeći OPEN ADSL1, ADSL 2 i ADSL 3 paketi, uz nova imena dobijaju i nove brzine, pa će tako korisnici moći da pristupaju Internetu po još većim brzinama Click 1 od 1024/128 Kb/s, Click 2 od 2048/192 Kb/s i Click 4 od 4096 /256 Kb/s.

Paket Start je ostao nepromenjen.

Povećanje brzine protoka podataka primenjivaće se i na ADSL pakete namenjene veleprodaji, tako da će drugi Internet Servis Provajderi biti u prilici da ove pogodnosti ponude svojim korisnicima.

Budući da internet sve više nalazi primenu u mnogim praktičnim segmentima svakodnevnog života, Telekom Srbija će ovakvim ponudama i dalje nastojati da što više približi njegovo korišćenje kroz raznovrsne sadržaje, utičući istovremeno i na razvoj informacionog društva u zemlji.