22.05.2009.

Razgovarajte sa najbližima po povoljnijim cenama ako ste korisnik Click ADSL paketa

Ukoliko ste već korisnik nekog od naših Click ADSL paketa ili to tek želite da postanete, nudimo vam specijalnu pogodnost u vidu novog Family Plus paketa.

Uz ovaj paket imate mogućnost da zaključite ugovor za najmanje dva mt:s postpaid broja, kao i da izaberete, ukoliko to želite, po prvi put i jednu fiksnu liniju iz nacionalne numeracije, a koji će zajedno činiti vaš Family Plus paket.

Na taj način ćete sa članovima vaše porodice moći da razgovarate po ceni od neverovatnih 0 dinara po minutu, uz mesečnu pretplatu koja će za prve dve izabrane mobilne linije iznositi samo po 1,00 dinar!

Broj mobilnih linija koje želite da uključite u vaš Family Plus paket nije ograničen, s tim što za svaku sledeću izabranu mobilnu liniju mesečna pretplata će iznositi 99,00 dinara. Takođe, ne morate više da brinete za visinu računa svoje dece, jer u mogućnosti ste da kontrolišete njihovu mesečnu potrošnju, tako što ćete definisati limit za određene brojeve.

* Sve cene su izražene bez uračunatog PDV-a, a uspostava veze se naplaćuje 2,90 dinara (bez PDV-a) u okviru paketa.