08.09.2009.

Promocija “Probaj IPTV” produžena do kraja godine

Zbog velikog interesovanja korisnika, period trajanja promotivne kampanje „Probaj IPTV“ produžen je do 31. decembra 2009. godine.

2304j Promocija Probaj IPTV produžena do kraja godineTokom ovog perioda Telekom Srbija omogućava svima, koji se još uvek nisu uverili u prednosti IPTV usluge, da u periodu od mesec dana probno koriste ovu uslugu, nakon čega mogu da se odluče da li će nastaviti sa korišćenjem usluge u narednom periodu. Tokom probnog perioda, na raspolaganju im je full-paket IPTV usluge, odnosno Osnovni + HBO + Fun + Za odrasle + Cinemax, za koji se tokom ovog perioda ne plaća pretplata.

Ukoliko se korisnici odluče da, po isteku probnog perioda, nastave sa korišćenjem Open IPTV usluge, dobijaju posebnu pogodnost da tokom promotivnog perioda, odnosno do kraja ove godine, koriste full-paket Open IPTV usluge po ceni Osnovnog paketa.