31.05.2010.

Prenosimo sa internog portala Telekoma

БРАВО, СМЕДЕРЕВО!

Из Извршне јединице Смедерево добили смо информацију да се више од 50% запослених пријавило за учешће у волонтерској акцији „Очистимо Србију!“

Од колегинице Милене Драшковић добили смо информацију да су анкетирани сви запослени у извршној јединици Смедерево у циљу учешћа у акцији „ОЧИСТИМО СРБИЈУ“, која је планирана за 5. јун.

Укупно 82 запослена, што представља више од 50% укуног броја запослених, добровољно се пријавило за акцију, а пријављени су распоређени у три центра у којима ће се одвијати активности: Смедерево, Смедеревска Паланка и Велика Плана.

Колеге у Смедереву већ су ступиле у контакт са представницима акције на локалном нивоу у сва три центра и добиле инструкције око организације акције.

Унапред се захваљујемо колегама у Смедереву и овом приликом желимо да поново позовемо колеге из целе Србије да се придруже акцији и дају свој допринос за бољу, лепшу и еколошку Србију!