24.10.2012.

Liga šampiona i Liga Evrope preko klik sport portala Telekoma Srbija

www.kliksport.telekom.rs

24. oktobar 2012.

Klik SPORT portal Telekoma Srbija pruža vam jedinstvenu priliku da uživo pratite ekskluzivne sportske događaje na vašim računarima.

Ekskluzivni prenosi fudbalskih utakmica!

Kupovinom virtuelnih ulaznica možete da gledate odabrane utakmice UEFA Lige Šampiona i Lige Evrope.

Virtuelne ulaznice možete kupiti u svakom trenutku na Klik SPORT portalu i to veoma jednostavno - putem platne kartice. Svi korisnici usluga Telekoma Srbija imaju mogućnost da plaćanje izvrše i zaduženjem postpaid računa ili računa za usluge fiksne telefonije.

Kupovina ulaznica za utakmice omogućena je iz celog sveta, dok ekskluzivne prenose na našem Klik SPORT portalu mogu da prate svi koji žive na teritoriji Republike Srbije, Bosne i Hercegovine i Crne Gore.

Posetite www.kliksport.telekom.rs i uživajte u prenosu vaših omiljenih utakmica.

(Telekom Srbija)