18.01.2013.

Korisnici „M:tela“ u Crnoj Gori od danas bez rominga u Srbiji

PODGORICA, Pripejd i postpejd korisnici „M:tela“ u Crnoj Gori od danas nemaju roming u Srbiji, saopšteno je iz ove kompanije.

Korisnici „M:tela“ moći će da uživaju u besplatnim dolaznim pozivima iz bilo koje mreže, da razgovaraju koliko žele po ceni od osam centi za minut i da koriste internet kao da su u Crnoj Gori.

Jedini uslov za to je da prilikom dolaska u Srbiju korisnici izaberu „Mt:s“ mrežu.

Dolazni pozivi za korisnike „M:tela“ su besplatni za prvih 500 minuta mesečno, nakon čega će koštati četiri centa po pozivu, bez obzira na dužinu razgovora.

Kompanija će, kako su najavili njeni predstavnici, od danas novim i starim korisnicima ponuditi i kupovinu velikog broja modela android telefona na šest ili 12 mjesečnih rata, uz potpisivanje ugovora na dvije godine.

Srna