30.10.2014.

Zbog “iPhone”-a “Telekom Srbije” 31. oktobra otvara poslovnicu minut posle ponoći!

Za one koji nestrpljivo očekuju početak zvanične prodaje “iPhone”-a u Srbiji, “Telekom Srbija” će u noći između četvrtka i petka, u minut posle ponoći, otvoriti poslovnice u Beogradu (Terazije 24) i Novom Sadu (Zmaj Jovinoj ulica 4).

U “mt:s” ponudi nalaze se najnoviji modeli “iPhone 6″ i “iPhone 6 Plus”, kao i modeli “iPhone 5S” i “iPhone 5C”, koji će korisnicima biti dostupni po ceni od 1 dinar uz odgovarajući postpejd tarifni profil.

Tako će “iPhone 6 Plus” u zlatnoj, sivoj ili srebrnoj boji po ceni od jedan dinar biti na raspolaganju korisnicima uz novu postpejd Super Plus tarifu. Dodatna pogodnost za korisnike jeste i mogućnost kupovine “iPhone”-a do 24 rate u paketu sa bilo kojom postpejd tarifom, navodi se u zvaničnom saopštenju.

Svi oni koji žele, do petka imaju priliku da putem “mt:s” web shopa rezervišu željeni “iPhone” model.